"Postawmy Karola na nogi" - pod takim, pełnym nadziei hasłem, odbył się koncert  charytatywny, podczas którego wsparliśmy naszego absolwenta Karola Filipa w walce o jego sprawność. Przybliżyliśmy jego pasje i jego niepowtarzalny charakter, dzięki któremu dzielnie walczy o powrót do zdrowia.

Podczas Koncertu prezentowaliśmy umiejętności muzyczne i taneczne, rozpoczynając od wspólnego śpiewu pokrzepiających kolęd w wykonaniu uczniów poszczególnych  klas  oraz nauczycieli przy akompaniamencie szkolnej orkiestry. Na scenie mogliśmy również podziwiać solistów - Gabrielę Korzystkę i Artura Pudło.Była to także okazja do zaprezentowania wyjątkowych i nietypowych pasji naszych uczniów.
Nie zabrakło utalentowanych przyjaciół naszej szkoły: Zespołu Tanecznego GRACJA, Anny Ziai, Karol Dziury, Jakuba Skóry. Koncert dopełnił występ Lucjana Puchały Lucjana Puchały z zespołem Kompania Country.

 Dziękujemy wszystkim gościom i sponsorom za wsparcie, a także całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w to wspaniałe przedsięwzięcie.

Życzymy naszemu Koledze szybkiego powrotu do zdrowia!

 Zdjęcia można pooglądać w galerii zdjęć 

Back to top