Od kilku dni wizytówką naszej szkoły stał się samolot Koliber, który "wylądował" przed budynkiem naszej szkoły. Zapraszamy absolwentów klas ósmych w nasze progi, do podjęcia nauki w zawodzie technik mechanik lotniczy. W czasie nauki będzie możliwość bliższego zapoznania się z budową tego samolotu oraz jednostką napedową pracującą w tym samolocie. Przypominamy, że kierunek technik mechanik lotniczy jest objety patronatem przez Ośrodek Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej oraz przez firmę EMEAERO specjalizującą się w przeglądach silników turbinowych.

IMG 1 IMG 2  IMG 4 IMG 5 IMG 6

harmonogram

"Postawmy Karola na nogi" - pod takim, pełnym nadziei hasłem, odbył się koncert  charytatywny, podczas którego wsparliśmy naszego absolwenta Karola Filipa w walce o jego sprawność. Przybliżyliśmy jego pasje i jego niepowtarzalny charakter, dzięki któremu dzielnie walczy o powrót do zdrowia.

Podczas Koncertu prezentowaliśmy umiejętności muzyczne i taneczne, rozpoczynając od wspólnego śpiewu pokrzepiających kolęd w wykonaniu uczniów poszczególnych  klas  oraz nauczycieli przy akompaniamencie szkolnej orkiestry. Na scenie mogliśmy również podziwiać solistów - Gabrielę Korzystkę i Artura Pudło.Była to także okazja do zaprezentowania wyjątkowych i nietypowych pasji naszych uczniów.
Nie zabrakło utalentowanych przyjaciół naszej szkoły: Zespołu Tanecznego GRACJA, Anny Ziai, Karol Dziury, Jakuba Skóry. Koncert dopełnił występ Lucjana Puchały Lucjana Puchały z zespołem Kompania Country.

Dziękujemy wszystkim gościom i sponsorom za wsparcie, a także całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w to wspaniałe przedsięwzięcie.

Życzymy naszemu Koledze szybkiego powrotu do zdrowia!

Zdjęcia można pooglądać w galerii zdjęć

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w kiermasz i zbiórkę funduszy na rzecz naszego absolwenta. Mamy nadzieję, że Karol wróci do zdrowia i zrealizuje swoje marzenia.