Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedszkola 2014

Od kilku lat w listopadzie odwiedzamy zaprzyjaźnione łańcuckie przedszkola. Spotkania odbywają się z okazji rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W tym roku odwiedziliśmy Przedszkole Nr 5 i Przedszkole Nr 4. Kadeci klas mundurowych rozmawiali z dziećmi o symbolach i barwach narodowych, patriotyzmie, zachowaniu w czasie imprez patriotycznych. Opowiadali o tym, czym zajmują się żołnierze, jak ćwiczą, pomagają innym. Były również zabawy sprawnościowe, konkursy i pokaz elementów musztry. Nasi młodzi przyjaciele dzielnie i z dużym entuzjazmem uczestniczyli we wszystkich proponowanych zajęciach. Bardzo podobał się też pokaz mażoretek w wykonaniu dziewcząt. Do zajęć z dziećmi przygotowaliśmy się wcześniej. Musieliśmy napisać konspekt zajęć - co okazało się sprawą nie taką łatwą, jakby się wydawało. Cieszyło nas, że przedszkolaki były zadowolone, uśmiechnięte i szczęśliwe. Na zakończenie wymieniono upominki: my otrzymaliśmy  długopisy oraz słodycze. Dzieciom przekazaliśmy zdjęcia z ubiegłego roku, płytę z pieśniami patriotycznymi oraz ulotki o Wojsku Polskim. W spotkaniach uczestniczyli uczniowie klasy 2 LA -wojskowej oraz niezastąpiony Łukasz Gorący z klasy trzeciej. 

 

 

Opiekun grupy: Renata Lepak

 Zdjęcia można pooglądać   tutaj

Joomla Templates - by Joomlage.com