Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Welcome to India…

Dnia 18 stycznia 2016 roku w naszej szkole odbył się konkurs w języku angielskim: "Podróże marzeń: Witamy w Indiach" poprzedzony ciekawymi lekcjami z geografii i języka angielskiego. W ramach projektu uczniowie zapoznali się ze zróżnicowaniem geograficznym i kulturowym tego kraju i poznali główne atrakcje Indii. W trakcie konkursu 23 uczniów różnych klas odpowiadało na bazujące na prezentacji slajdów pytania, po czym redagowało wpisy na prowadzonym przez siebie blogu, dotyczącym wrażeń z podróży po Indiach.

            Gratulujemy wszystkim wysokich wyników. Zwycięzcami konkursu zostali Ilona Nietrzeba (2TB) i Dawid Michalik (2LA), którzy zajęli wspólnie 1 miejsce. Patrycja Anioł Patrycja (3LA) zdobyła 2 miejsce, a na trzecim miejscu – również ex aequo znaleźli się Dominik Janusz (2LA) i Daniel Nietrzeba (1TA).

 

Zwycięzcom zostały wręczone nagrody podczas spotkania z podróżnikiem z grupy Trzask - Ryszardem Stabachem, które miało miejsce w środę 20 stycznia 2016r.. Podczas Jego prezentacji uczniowie dowiedzieli się o Indiach wielu ciekawych informacji i wysłuchali relacji z jego przygód, które miały miejsce w czasie trwania podróży. Pokaz cieszył się wielką popularnością i miłym odbiorem audytorium. Po prezentacji biorący udział zostali zaproszeni na projekcję  filmu "Slumdog milioner z ulicy".

 O. Zagórska

  Zdjęcia można pooglądać   tutaj

Joomla Templates - by Joomlage.com