Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Koniec wieńczy dzieło"

" Koniec wieńczy dzieło"

Owidiusz

 

Dzisiaj 29 kwietnia 2016 r. uczniowie klas maturalnych kończą kolejny etap w życiu. Cała społeczność szkolna : Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice i uczniowie klas młodszych pożegnali w ten piątkowy dzień absolwentów naszej Szkoły.

Tych kilka lat spędzonych w jej murach minęło jak jeden dzień, tak więc dzisiaj nie brakowało wzruszeń, śmiechu, łez i życzeń.

Mamy nadzieję, że lata wspólnie spędzone były dla naszych kolegów okresem bogatym w doświadczenia, rozwijania pasji, pierwszych miłości i zawiązywaniem przyjaźni na całe życie. Aby zawsze pamiętali o tych latach uczniowie klas młodszych wręczyli im pamiątkowe długopisy z grawerem Zespół Szkół nr 2 Absolwent 2016 a gorycz rozstania osłodziły czekoladki.

 

Uroczystą atmosferę podkreślił program słowno – muzyczny przygotowany przez uczniów kl. 2LA, 2LB, 3TA, 3TB , przemówienie Pana Dyrektora i wręczenie przez wychowawców nagród dla uczniów z najlepszymi wynikami, frekwencją i działających na rzecz szkoły. A oto oni:

kl. 3 LA:

                    Gabriela Myśliwiec

                    Natalia Kalamarz

                    Patrycja Anioł

                    Sabina Biedka

                    Monika Dołęga

                    Kamil Krowiak

                    Kacper Szybiak

                    Maksymilian Jamoroży

kl. 4 TA:

                    Paweł Gmiterek

                    Maciej Sigda

                    Bartosz Peszek

                    Dariusz Wilk

kl. 4 TB:

                    Kamil Pliś

                    Patryk Szczepański

                    Damian Motowidło

W imieniu całej społeczności szkolnej dziękujemy Wam za wasz wkład w historię szkoły, udział w licznych konkursach, zawodach i działalność charytatywną.

Absolwentom gratulujemy i życzymy dobrych decyzji życiowych oraz powodzenia na maturze!

Jednocześnie nie zapominając o ważnych rocznicach historycznych uczniowie kl. 2LB zaprezentowali wszystkim zgromadzonym wiersze i pieśni patriotyczne z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Zdjęcia można pooglądać   tutaj

Joomla Templates - by Joomlage.com