Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Turniej Piłki Nożnej 2016

Dnia 22 kwietnia 2016r. na boisku Orlik w Łańcucie odbył się organizowany przez nasze szkolne stowarzyszenie Turniej Piłki Nożnej pod nazwą „Młodzi nie tylko kibicują ale i grają”. To już piąta edycja tego typu rozgrywek, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród młodzieży gimnazjów. Tego roku udział wzięła reprezentacja z gimnazjum w: Białobrzegach, Wysokiej, Woli Małej, Krzemienicy oraz Gimnazjum nr 1 i 2 w Łańcucie.

Turniej przebiegał zgodnie z zasadami fair play przy słonecznej choć wietrznej pogodzie. Wszystkie drużyny zaprezentowały wysoki poziom swoich umiejętności. Ostatecznie w finale, po zaciętym spotkaniu i remisie odbyły się rzuty karne, które rozstrzygnęły o zwycięstwie Gimnazjum nr 1 w Łańcucie nad Białobrzegami. Trzecie miejsce przypadło Krzemienicy a czwarte Gimnazjum nr 2 w Łańcucie. Miejsce piąte zajęła Wysoka a ostatnie tym razem przypadło Woli Małej. 

 

W trakcie zawodów wybrano najlepszych z najlepszych:  królem strzelców został Patryk Nowak z Gimnazjum w Krzemienicy,  najlepszym zawodnikiem turnieju został  Oskar Lipski z Gimnazjum Nr 1 w Łańcucie, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Piotr Rymanowski z Gimnazjum w Krzemienicy. Wszyscy otrzymali dyplomy, statuetki oraz nagrody rzeczowe. Natomiast drużyny za zajęcie od I do III miejsca otrzymały puchary, dyplomy i piłki nożne.

Wszystkim zawodnikom, opiekunom i kibicom dziękujemy za udział w turnieju, sportową rywalizację, zapraszając jednocześnie do uczestnictwa w kolejnych turniejach.

 

Zarząd Stowarzyszenia oraz Dyrekcja Szkoły

 Zdjęcia można pooglądać   tutaj

Joomla Templates - by Joomlage.com