Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XVII PODKARPACKI KONKURS MATEMATYCZNY

W sobotę 4 lutego 2017 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Łańcucie odbył się  etap powiatowy XVII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Lei. Wzięli w nim udział uczniowie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu.

Łącznie do konkursu  przystąpiło 39 uczniów  z następujących szkół: Gimnazjum Nr 1 i Gimnazjum Nr 2 w Łańcucie, I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Nr 3 oraz  Zespół Szkół Nr 2 w Łańcucie. Rozgrywki odbywały się na dwóch poziomach:

I – uczniowie klas trzecich gimnazjum, pierwszych liceum oraz pierwszych i drugich technikum,

II – uczniowie drugich klas liceum i trzecich technikum.

Uczniowie mieli do rozwiązania 5 zadań w czasie 150 minut.

         Prace uczniów zostały poprawione w tym samym dniu przez komisję złożoną z nauczycieli uczniów przystępujących do konkursu, a więc nauczycieli szkół powiatu.

 Na poziomie I najlepszymi okazali się:

  1. 1.Maksymilian Wojnar –  I LO Łańcut
  2. 2.Bartosz Bardian – I LO Łańcut
  3. 3.Jakub Drozd – I LO Łańcut

 Na poziomie II największą liczbę punktów otrzymali:

  1. 1.Radosław Szczęch – I LO Łańcut
  2. 2.Jakub Czwórnóg – I LO Łańcut
  3. 3.Artur Górak – I LO Łańcut

Serdecznie dziękuję nauczycielom za poświęcony czas i pracę w komisji, a uczniom życzę dalszych sukcesów.

Przewodnicząca etapu powiatowego

mgr Małgorzata Wiatr

  Zdjęcia można pooglądać   tutaj

Joomla Templates - by Joomlage.com