Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Patrona 2017

W dniu 21.03.2017 roku obchodziliśmy Dzień Patrona, który połączony był ze świętowaniem pierwszego dnia wiosny. Dzień był bardzo radosny – choćby z tej racji, że nie odbywały się zajęcia lekcyjne. Wszystko rozpoczęło się od lekcji poświęconej Janowi Kochanowskiemu, następnie odbyła się akademia również poświęcona jego osobie, na zakończenie której wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego „Nasz patron” i wyróżniono  uczniów w kategorii „Szkoła w krzywym zwierciadle”. Najwyżej w konkursie plastycznym oceniono pracę Darii Radomskiej z klasy II Tb i jej przyznano I nagrodę. Tegoroczni maturzyści w tym samym czasie mieli spotkanie z przedstawicielami szkół wyższych. Każda szkoła przedstawiała dla przyszłych studentów swoją ofertę dotyczącą kierunków kształcenia i zawodów, które można zdobyć po jej ukończeniu. Dużą popularnością wśród uczniów cieszyła się loteria fantowa z bardzo cennymi nagrodami. Odbywały się również imprezy i konkursy klasowe. Aż 11 reprezentacji klasowych wzięło udział w szkolnych rozgrywkach CS-a. Po wielogodzinnych bojach do finału dotarli uczniowie klas 2 Ta i 4 Tb ( jak widać maturzyści znajdują czas zarówno na naukę, jak i na rozrywkę) - zwycięzcami turnieju zostali uczniowie klasy 4 Tb. Szkolny turniej tenisa stołowego cieszył się również dużym zainteresowaniem. Oto zwycięskie drużyny i ich składy:

Mecz o 3 miejsce 1LA – 1TA 0:3

1LA (Paluch Jakub, Ornat Sylwester)

1TA (Styś Jakub, Barnat Mirosław)

Finał  4TB – 2TA 3:0

4TB ( Józefczyk Magdalena, Kot Gabriela)

2TA ( Cisek Bartłomiej, Nowosada Damian)

Jak widać supremacja dziewczyn nie podlegała dyskusji. Serdecznie gratulujemy! Turniej siatkówki zakończył się zwycięstwem klasy II Ta, która w finale pokonała starszych kolegów z IV Ta 2:1. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom i czekamy na podobne emocje za rok.

 

REDAKCJA

Zdjęcia można pooglądać   tutaj

W dniu 21.03.2017 roku obchodziliśmy Dzień Patrona, który połączony był ze świętowaniem pierwszego dnia wiosny. Dzień był bardzo radosny – choćby z tej racji, że nie odbywały się zajęcia lekcyjne. Wszystko rozpoczęło się od lekcji poświęconej Janowi Kochanowskiemu, następnie odbyła się akademia również poświęcona jego osobie, na zakończenie której wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego „Nasz patron” i wyróżniono  uczniów w kategorii „Szkoła w krzywym zwierciadle”. Najwyżej w konkursie plastycznym oceniono pracę Darii Radomskiej z klasy II Tb i jej przyznano I nagrodę. Tegoroczni maturzyści w tym samym czasie mieli spotkanie z przedstawicielami szkół wyższych. Każda szkoła przedstawiała dla przyszłych studentów swoją ofertę dotyczącą kierunków kształcenia i zawodów, które można zdobyć po jej ukończeniu. Dużą popularnością wśród uczniów cieszyła się loteria fantowa z bardzo cennymi nagrodami. Odbywały się również imprezy i konkursy klasowe. Aż 11 reprezentacji klasowych wzięło udział w szkolnych rozgrywkach CS-a. Po wielogodzinnych bojach do finału dotarli uczniowie klas 4 Ta i 4 Tb ( jak widać maturzyści znajdują czas zarówno na naukę, jak i na rozrywkę) - zwycięzcami turnieju zostali uczniowie klasy 4 Tb. Szkolny turniej tenisa stołowego cieszył się również dużym zainteresowaniem. Oto zwycięskie drużyny i ich składy:

Mecz o 3 miejsce 1LA – 1TA 0:3

1LA (Paluch Jakub, Ornat Sylwester)

1TA (Styś Jakub, Barnat Mirosław)

Finał  4TB – 2TA 3:0

4TB ( Józefczyk Magdalena, Kot Gabriela)

2TA ( Cisek Bartłomiej, Nowosada Damian)

Jak widać supremacja dziewczyn nie podlegała dyskusji. Serdecznie gratulujemy! Turniej siatkówki zakończył się zwycięstwem klasy II Ta, która w finale pokonała starszych kolegów z IV Ta 2:1. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom i czekamy na podobne emocje za rok.

 

REDAKCJA

 

Joomla Templates - by Joomlage.com