Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III Międzyszkolne Zawody Pokazowych Form Samoobrony

Mamy złoto i brąz!

      27 marca br. w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu odbyły się III Międzyszkolne Zawody Pokazowych Form Samoobrony. Celem zawodów jest prezentacja umiejętności uczniów klas o profilu mundurowym w zakresie technik samoobrony przed napastnikiem nieuzbrojonym oraz z użyciem niebezpiecznych przedmiotów. Techniki obrony wykonywane są  z różnych ataków: chwytów, obchwytów, duszeń, uderzeń, kopnięć, ataków i zagrożeń niebezpiecznymi przedmiotami (nóż, pałka krótka).

W zawodach wzięło udział 19  dwuosobowych drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych min. z Jarosławia, Łańcuta, Rzeszowa i Przeworska. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy pierwszej i drugiej liceum: Dawid Kozyra, Kamil Wysocki, Tomasz Karolak i Kacper Kunysz. Dawid i Kamil wywalczyli złoto zaś Tomasz i Kacper brąz.

Gratulujemy serdecznie uczniom oraz naszemu instruktorowi panu Leszkowi Sieńko. 

Katarzyna Sasor - Dyrda

  Zdjęcia można pooglądać   tutaj

Joomla Templates - by Joomlage.com