Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Święto Niepodległości 2017

11 listopada br uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach 99 rocznicy odzyskania niepodległości, które odbyły się w Łańcucie. Wszystkie poczty sztandarowe, przedstawiciele władz powiatowych i samorządowych oraz pozostali uczestnicy uroczystości zgromadzili się pod siedzibą Burmistrza Łańcuta, by stamtąd w zwartym szyku przejść defiladą do Kościoła parafialnego Łańcut Fara. Tam o godzinie 9.00 odbyła się uroczysta Msza Św., po której miało miejsce złożenie wiązanek pod tablicą pamiątkową.

 

Nasi uczniowie oprócz Sztandaru Szkoły nieśli również Sztandar Związku Kombatantów Polskich w Łańcucie i w ich imieniu złożyli kwiaty pod miejscem pamięci narodowej. Uczniowie wyznaczeni do pocztów sztandarowych: Olga Twardy (1 LA), Weronika Sroczyk (1LA), Daniela Skrzypniak (1LA), Justyna Wałczyk (1LA), Dominik Stopa (1LA), Krystian Olech (1LA). Uczniowie wyznaczeni do złożenia kwiatów: Sandra Kuzara (1LA), Wiktoria Usowicz (1LA), Dżesika Kozyra (1LA).

Pozostali uczniowie naszej szkoły byli wyznaczeni do Kompanii Honorowej:

Daniel Majcher (3 TB), Aleksander Sobuś (3 TB), Adam Barański (3 TB), Sylwester Ornat (2LA), Mateusz Kontek (2 TB), Dawid Droździkowski (2TB), Patryk Baran (2 TB), Szymon Boratyn (1TB), Kacper Kurasiński (1TB), Magdalena Korzystko (1LA), Oskar Stusik (1LA), Marcin Gdula (1LA), Sandra Kuzara (1 LA), Wiktoria Usowicz (1LA), Dżesika Kozyra (1LA).

  Zdjęcia można pooglądać   tutaj

Joomla Templates - by Joomlage.com