Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Turniej piłki nożnej 2018

27 kwietnia 2018r. odbył się turniej dla uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych. Była to już VII edycja turnieju pod hasłem "Młodzi nie tylko kibicują ale i grają". W tegorocznych rozgrywkach brały udział: Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łańcucie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie i Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Czarnej.

 

Mecze odbywały się na Orliku w Łańcucie, w systemie każdy z każdym dwa razy po dziesięć minut. Rywalizacja przebiegała zgodnie z duchem fair play, lecz ostrych starć i twardej gry nie zabrakło. Zwycięzcą turnieju zostali gimnazjaliści z Białobrzeg, którzy wygrali wszystkie trzy mecze strzelając 16 bramek i tracąc tylko 2, otrzymali okazały puchar i nagrody rzeczowe. Drugie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 1, którzy zdobyli cztery punkty i różnicą bramek pokonali Szkołę Podstawową nr 4, która uplasowała się na trzecim miejscu obie drużyny dostały puchary i nagrody rzeczowe. Czwarte miejsce przypadło w udziale uczniom z Gimnazjum w Czarnej. W turnieju przyznaliśmy również nagrody indywidualne: najlepszy bramkarz-Michał Kucab z Białobrzeg, najlepszy strzelec- Sebastian Piekarz z Białobrzeg oraz najlepszy zawodnik- Mateusz Kluz z SP nr 1 w Łańcucie.

Organizatorem turnieju był Zespół Szkół nr 2 w Łańcucie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Zespołu Szkól nr 2 w Łańcucie przy wsparciu Starostwa Powiatowego i Burmistrza Miasta Łańcut. Za rok zapraszamy na VIII edycję turnieju.

 Zdjęcia można pooglądać   tutaj

Joomla Templates - by Joomlage.com