Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szczypiorniak …też nasz!

Po zwycięstwie w piłce nożnej przyszła pora na piłkę ręczną. Uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi w powiecie także i w tej dyscyplinie.

Mistrzostwa odbyły się na hali MOSiR Łańcut w dniach 20 – 21 listopada br. Dla nas zawody zaczęły się w 3 meczu z II LO, który wygraliśmy 8:4. W drugim meczu nasi koledzy pokonały Wysoką 6:2. W ten o to sposób zakwalifikowaliśmy się do finału w którym spotkaliśmy się z drużyną I Liceum - walka była tak zawzięta, że 3 naszych zawodników zostało mocno poturbowanych a jeden ledwie zszedł z boiska. Na całe szczęście wygraliśmy w rzutach karnych - 2:1. Cała drużyna zagrała świetne zawody i nie można odmówić jej walki i charakteru. Na szczególną uwagę zasługuje postawa Kamila Sroczyka i Dawida Stańko.

 

Skład : Bartłomiej Sroczyk, Daniel Majcher, Dawid Stańko, Paweł Surmacz, Dawid Jastrzębski, Gabriel Kochman, Hubert Balawender, Kamil Sroczyk, Marcin Szpunar, Michał Piwiński, Sebastian Piekarz.

Następnego dnia swoje zmagania rozpoczęły dziewczęta. Pierwszy mecz nieznacznie przegrały z ”Ekonomikiem” 4:3 i ta porażka zamknęła im drogę do finału. Pozostała walka o 3 miejsce z TMR – em, którą po zaciętym spotkaniu dziewczyny wygrały - 4:2. Drużyna dziewcząt grała w składzie: Patrycja Dziura, Weronika Harasymowicz, Weronika Olechowska, Wiktoria Usowicz, Magdalena Korzystko, Klaudia Balawender, Kamelia Czerwonka, Emilia Możdżen, Weronika Cisek, Patrycja Weremińska. Gratulujemy!

Paweł Surmacz

Joomla Templates - by Joomlage.com