Łańcut, dnia 02.05.2019 r.

  

Dotyczy: zapytania ofertowego w postępowaniu o udzielenie zamówienia o wartości poniżej równowartości kwoty 30 000 euro, niepodlegającego ustawie Prawo zamówień publicznych na podstawie art. 4 pkt 8

Prowadząc postępowanie w trybie zapytania ofertowego, uprzejmie zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na wykonanie robót budowlanych i remontowych w budynku Zespołu Szkół nr 2 w Łańcucie ul. Podzwierzyniec 41.

(opis przedmiotu zamówienia publicznego)

Warunki udzielenia zamówienia:    

1)            wykonanie zamówienia zgodnie przedmiarem robót – załącznik nr 1

2)            wykonanie zamówienia w terminie do 25.08.2019 r.

3)            udzielenie gwarancji – 3 lata od dnia odbioru przedmiotu zamówienia

Spośród złożonych ofert zostanie wybrana oferta najtańsza.

Ofertę należy składać pisemnie na adres: Zespół Szkół nr 2 37-100 Łańcut ul. Podzwierzyniec 41 lub e-mailem w postaci zeskanowanej i podpisanej oferty, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 13.05.2019 r.  (formularz oferty–załącznik nr 2)

Do oferty należy dołączyć kosztorys ofertowy, kopię aktualnego KRS lub kopię wpisu do CEIDG.

 

załącznik 1 - Przedmiar robót

załącznik 2 - Oferta

 

Back to top