tiktokfacebookinstagram
dostępność
CZASU NIE DA SIĘ ZATRZYMAĆ

2024/04/26

CZASU NIE DA SIĘ ZATRZYMAĆ


„CZASU NIE DA SIĘ ZATRZYMAĆ,

ALE WARTO WRACAĆ DO CHWIL,

KTÓRE POZOSTAJĄ W NASZEJ PAMIĘCI NA ZAWSZE”

W piątek 26 kwietnia, w Zespole Szkół nr 2 w Łańcucie, odbyło się uroczyste pożegnanie naszych starszych kolegów. Po raz kolejny mury tej szkoły opuściło 100 absolwentów. Wielu z nich zostało szczególnie wyróżnionych za wysokie wyniki w nauce, frekwencję, sukcesy w konkursach, w sporcie, udzielanie się w pracach na rzecz szkoły i środowiska.

Dzień ukończenia szkoły to dla każdego ważny moment. Jest to czas ostatnich spotkań, ostatnich podziękowań, czas wspomnień. Zachowajcie je głęboko w Waszych sercach. Realizujcie Wasze marzenia, zdobywajcie kolejne doświadczenia i nową wiedzę. Budujcie mądrze swoją przyszłość

Przed Wami pełen emocji czas – egzamin maturalny.

Życzymy Wam wielu sukcesów i szczęścia w odwracaniu kolejnych kart swojego życia

← Wróć do bloga
← Wróć do bloga