tiktokfacebookinstagram
dostępność
Ekopracownia w ZS2

2023/07/23

Ekopracownia w ZS2


Edukacja ekologiczna jest to obszar do którego w naszej szkole oraz w życiu codziennym przywiązujemy coraz większe znaczenie. Działania ekologiczne nie powinny być tylko modą, ale naturalnym stylem życia każdego człowieka. Zrozumienie problemów związanych ze środowiskiem to pierwszy krok ku lepszej przyszłości. Dlatego w ZS2 Łańcut powstaje właśnie nowa EKOPRACOWNIA, dzięki dofinansowywaniu w ramach programu „Ekopracownie – zielone serce szkoły”, realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w postaci Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej. Powstanie takiej pracowni umożliwi podniesienie świadomości ekologicznej, zwiększy możliwości zastosowania metod naukowych i wiedzy technologicznej, rozwijanie umiejętności aktywnego obserwowania środowiska, rozbudzenie ciekawości i pasji przyrodniczej oraz pozytywnego nastawienia do zagadnień bycia pro- Eco 😊

← Wróć do bloga
← Wróć do bloga