tiktokfacebookinstagram
dostępność
Erasmus we Włoszech i na Cyprze

2024/04/15

Erasmus we Włoszech i na Cyprze


Uczniowie naszej szkoły biorą udział w programie Erasmus+ w ramach Konsorcjum zrzeszającego szkoły zawodowe z województwa podkarpackiego. Pierwsze grupy rozpoczęły praktyki zagraniczne w dniu 7 kwietnia w Brescia we Włoszech oraz w Nikozji na Cyprze. Kolejne wyjazdy będą do Valladolid, Bilbao w Hiszpanii oraz do Antalya w Turcji.

W niedzielę 7 kwietnia o świcie słońca udaliśmy się na lotnisko w Balicach, by rozpocząć praktyki zagraniczne z programu Erasmus + Po przylocie na miejsce wzięliśmy udział w spotkaniu organizacyjnym, podczas którego zaprezentowano nam firmy, w których będziemy odbywać praktyki. W wolnym czasie zwiedzamy miasto i okolice.

Piotr, Tomasz i Apoloniusz

← Wróć do bloga
← Wróć do bloga