tiktokfacebookinstagram
dostępność
Nowy skład Samorządu Ucznowskiego

2024/03/21

Nowy skład Samorządu Ucznowskiego


21 marca został oficjalnie ogłoszony nowy skład Samorządu, uzupełniony w miejsce uczniów, którzy w kwietniu będą kończyć szkołę. Zostały przedstawione dotychczasowe osiągnięcia i działania SU, natomiast nowo wybrany przewodniczący omówił krótko plany na kolejny rok działalności Samorządu.

Przewodniczącym SU został Szymon Łukarski z klasy 4TC, jego zastępcą została Aneta Woźniak z 3LA, sekretarzem Martyna Kiełb z 2LA, a członkami:Konrad Golenia 2TB, Bartłomiej Domka 4TA i Dominik Zwoliński 2TC.

Życzymy Wam wielu sukcesów i wszelkiej pomyślności w dążeniu do celu, powodzenia w realizacji zamierzeń, bo przecież wszystko co planujecie jest z myślą o całej naszej społeczności szkolnej.

← Wróć do bloga