tiktokfacebookinstagram
dostępność
Paczuszka dla Maluszka

2023/12/05

Paczuszka dla Maluszka


Akcja „Paczuszka dla Maluszka” to kolejna pomoc dla tych, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. Tym razem zbieramy środki higieniczne dla dzieci z Domu Dziecka w Nowej Grobli. Pomóc można w bardzo prosty sposób: na choince są specjalne bombki. Bombkę należy zerwać, a w zamian za to położyć pod choinką artykuł higieniczny. Może to być np. mydło, oliwka, krem, szampon. Z tyłu bombki znajduje się wykaz potrzebnych artykułów.
Pomóc można też wpłacając darowiznę na konto fundacji lub wrzucając pieniądze do puszki, która jest w sekretariacie. Szczegóły akcji na stronie: https://paczuszkadlamaluszka.pl/

W imieniu dzieci z Domu Dziecka, za okazaną pomoc gorąco dziękujemy!
Samorząd Uczniowski

Bombka.pdfBroszura.pdf
← Wróć do bloga