tiktokfacebookinstagram
dostępność
Samorząd Uczniowski w „Kundelku”

2024/05/08

Samorząd Uczniowski w „Kundelku”


W dniu 29 kwietnia br. uczniowie z Samorządu szkolnego udali się do schroniska „Kundelek” w Rzeszowie z zebranymi w szkole artykułami w postaci karmy, podkładów, środków czystości, przysmaczków, ciepłych kocyków i przytulnych legowisk oraz innych przydatnych rzeczy, wśród których był nawet drapak wielopoziomowy dla kotów. Organizując tego typu zbiórkę, nie tylko Samorząd udowodnił, że nie jest mu obojętny los tych bezdomnych zwierząt, ale także rodzice i pozostali uczniowie, którzy chętnie przynosili potrzebne rzeczy. Wszyscy wiemy jak bardzo te psiaki i koty potrzebują naszej uwagi, ciepła, przytulenia. Niestety nie wszystkie znajdują porządnych i kochających właścicieli, często są krzywdzone i zaniedbane, dlatego tu mają swój dom, a my musimy zapewnić im choć odrobinę miłości po przez chociażby zwykły spacer i zabawę. Dlatego tak bardzo cieszą się na widok przybywających innych osób, dzieci, młodzież, mając cichą nadzieję, że może wreszcie ktoś ich przygarnie, adoptuje i pokocha.

← Wróć do bloga
← Wróć do bloga