tiktokfacebookinstagram
dostępność
Szkolenie klas mundurowych

2024/06/13

Szkolenie klas mundurowych


Szkolenie w Rakszawie dla klas mundurowych Zespołu Szkół nr 2 w Łańcucie odbyło się w dniach 11-14 maja br. Podczas tego intensywnego tygodnia uczniowie mieli okazję zdobyć nowe umiejętności, rozwijać swoje pasje wojskowe oraz kształtować postawy proekologiczne. 

                   Całe szkolenie rozpoczęło się od przywitania uczestników  oraz zapoznania z planem zajęć na najbliższe dni. Pierwsze zajęcia skupiały się na nauce taktyki wojskowej, rozbudowie inżynieryjnej . Uczniowie mieli okazję praktycznie przećwiczyć różne techniki, co pozwoliło im lepiej zrozumieć i opanować nowe umiejętności.

                         Kolejne dni szkolenia to głównie praktyczne zajęcia w terenie, gdzie uczniowie mieli okazję poruszać i orientować  się w ternie lesistym korzystając
z busoli wojskowej i mapy,  oraz podnosić swoją kondycję fizyczną.  Uczniowie
równolegle obserwowali i poznawali środowisko przyrodnicze, zostali zapoznani z ekosystemem i jego bioróżnorodnością oraz wzięli udział w akcji sprzątania terenu.  Ćwiczenia te były wyjątkowo wymagające, ale jednocześnie bardzo satysfakcjonujące dla uczestników.

               Podsumowując, szkolenie było niezwykle intensywnym i pouczającym doświadczeniem. Uczniowie mieli okazję nie tylko poznać nowe techniki i umiejętności, ale także lepiej poznali swoje możliwości.


← Wróć do bloga
← Wróć do bloga