tiktokfacebookinstagram
dostępność
Tydzień Przedmiotów Matematyczno-Przyrodniczych

2024/03/14

Tydzień Przedmiotów Matematyczno-Przyrodniczych


W dniach 11-15 marca w naszej szkole odbył się Tydzień Przedmiotów Matematyczno-Przyrodniczych, podczas którego przygotowaliśmy wiele atrakcji i ciekawych wydarzeń. Oto szczegółowy przebieg tego tygodnia:

Poniedziałek

Tydzień rozpoczęliśmy od zapoznania się z prezentacjami dotyczącymi ważnych dni przypadających w marcu:

Wtorek

Tego dnia wybrane klasy uczestniczyły w wykładach online:

Środa

Środa była dniem konkursów. Przedstawiciele klas wzięli udział w II edycji Szkolnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego:

Zwycięzcami zostali:

W pierwszej grupie:

I miejsce Sebastian Wałczyk 

II miejsce Karol Pelc

III miejsce Piotr Pieróg

W drugiej grupie:

I miejsce Miłosz Gwizdak 

II miejsce Bartłomiej Domka

III miejsce Paweł Sroczyk

Czwartek

W czwartek odbyła się lekcja otwarta w klasie 3 TB na temat "Energia odnawialna na świecie – jej zalety i wady". Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o różnych rodzajach energii odnawialnej oraz ich korzyściach i wyzwaniach.

Piątek

Tydzień zakończyliśmy rozrywkowym
akcentem – Piątek z filmem. Jakim filmem? To była niespodzianka!

Dodatkowe atrakcje

Podsumowanie

Tydzień Przedmiotów Matematyczno-Przyrodniczych był pełen atrakcji i edukacyjnych wydarzeń, które poszerzyły wiedzę uczniów w zakresie nauk ścisłych i przyrodniczych. Dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo i zaangażowanie.


← Wróć do bloga
← Wróć do bloga