tiktokfacebookinstagram
dostępność
Wodne przygody klasy 3TB: Spływ kajakowy na Tanwi

2023/10/04

Wodne przygody klasy 3TB: Spływ kajakowy na Tanwi


Klasa 3TB oraz część 3LA i 2TA miała niezapomnianą przygodę podczas spływu kajakowego na Ranczo Piskalki, organizowanego na rzece Tanwi. To wydarzenie odbyło się w 04.10.2023 i było pełne emocji oraz wspólnych przeżyć. Nasi uczniowie wzięli udział w tej wyprawie z dużym entuzjazmem. Na początku dnia zostaliśmy przywitani przez doświadczonych instruktorów, którzy zapewnili nam niezbędne wskazówki bezpieczeństwa i instrukcje dotyczące obsługi kajaków. W trakcie spływu mieliśmy okazję podziwiać malownicze widoki okolicznej przyrody i czyste wody Tanwi. Pływając w grupie, tworzyliśmy niepowtarzalny zespół, który stawiał czoła prądowi rzeki i różnym trudnościom na trasie. Po kilku godzinach pływania dotarliśmy do punktu zakończenia spływu, gdzie czekała na nas kiełbaska z grilla.

Spływ kajakowy na Tanwi to wydarzenie, które na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci jako jedno z najciekawszych i najbardziej ekscytujących przeżyć z czasów szkoły.

← Wróć do bloga
← Wróć do bloga