tiktokfacebookinstagram
dostępność
Wycieczka do Paryża

2024/02/28

Wycieczka do Paryża


W dniu 22 marca (piątek) o godz. 18:00 w Zespole Szkół nr 2 w Łańcucie odbędzie się spotkanie w sprawie szkolnej wycieczki do Paryża, która planowana jest w terminie 7-12 kwietnia br. Zostaną omówione kwestie związane z organizacją wyjazdu, harmonogramem wycieczki, zasadami bezpieczeństwa, kwestią finansową oraz udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Prosimy o udział w spotkaniu przynajmniej jednego z rodziców dzieci wyjeżdżających na wycieczkę oraz zainteresowanych uczniów. Spotkanie poprowadzi przedstawiciel Biura Turystycznego Master Tur z Krakowa.

Prosimy również, w miarę możliwości finansowych, o uregulowanie do tego czasu pozostałych rat na konto wskazane w umowie lub w sekretariacie szkoły. Informację w sprawie wysokości brakującej kwoty można uzyskać w sekretariacie szkoły

← Wróć do bloga