tiktokfacebookinstagram
dostępność
ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA

2024/04/09

ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA


W dniach 8-19.04.2024r. Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę dla schroniska „Kundelek” w Rzeszowie. Ofiarowane artykuły można zostawiać obok pokoju nauczycielskiego. Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do  akcji i wsparcie naszych psijaciół. Zbiórka organizowana jest z okazji Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt, który obchodzony był 4 kwietnia.

Rzeczy, które można przynosić to m.in. karmy dla kotów i psów mokra lub sucha (typu np. Hepatic, Gastro, Renal), mleko w proszku dla szczeniąt i kociąt, małe koce polarowe, szampony i odżywki dla psów, przysmaczki, ręczniki papierowe, materiałowe, środki czystości  (płyny do naczyń, szyb, podłogi, proszki doprania), rękawiczki lateksowe.

W sekretariacie będzie też puszka, do której można wrzucać datki na zakup ww. artykułów.

Za wszelkie dary, w imieniu tych bezdomnych zwierzaczków, serdecznie dziękujemy!

← Wróć do bloga
← Wróć do bloga