W bieżącym roku szkolnym szkoła nie będzie zawierać polisy na ubezpieczenie NNW uczniów, gdyż obowiązujące przepisy nie przewidują takiej możliwości. W związku z tym dla naszych uczniów firma Interrisk przygotowała możliwość zawarcia polisy on-line przez rodziców. W tym celu należy

1. Wejść na stronę https://klient.interrisk.pl/eduplusonline 

2. Wpisac kod 85ah3

3. Wybrać interesujący wariant

4. Opłacić składkę

Przypominam, że uczniowie technikum, powinni mieć ubezpieczenie NNW z racji że będą mieć kształcenie praktyczne, praktyki zawodowe itp

Podobnie uczniowie klas mundurowych powinni mieć takie ubezpieczenie, gdyż wyjeżdżają na zajęcia poza szkołę.

 

Innym wariantem jest skorzystanie z oferty firmy SUPRA. Poniżej treść informacji dla rodziców.

Drodzy Rodzice,

 Kancelaria Supra Brokers S.A. mając na uwadze uzyskanie najlepszej oferty ubezpieczeniowej, przeprowadziła z pełnomocnictwa Powiatu Łańcuckiego procedurę wyboru takiego zakładu ubezpieczeń, który zapewni Państwa dzieciom najlepszą możliwą do osiągniecia ofertę ubezpieczeniową. Ma ona zapewnić zarówno szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej jak i zagwarantować Wam nieodpłatne wsparcie naszej kancelarii w przypadku likwidacji szkód. Oferta uzyskana dzięki naszemu działaniu jest ofertą niestandardową, dopasowaną do Państwa potrzeb z możliwością wyboru jednego z czterech wariantów. Zakładem ubezpieczeń, który spełnił wszystkie wymagania jakie zostały przed nim postawione, dotyczące wysokich parametrów ubezpieczenia zostało Towarzystwo Ubezpieczeniowe Uniqa.

 Szanowni Państwa dajemy Wam, jako nowatorskie rozwiązanie, możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia, wyboru wariantu, zgłoszenia szkody, poprzez portal internetowy. Eliminuje to wiele dotychczasowych kłopotów organizacyjnych z tym związanych.

 Poniżej przesyłamy link do naszej strony internetowej:

www.nnw24.pl

 W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Państwa opiekunem, Panem Jakubem Stańko: 785 833 818

Bez tytulufacebook NNW (2)

Back to top