Poniżej zestaw podręczników na rok szkolny 2021/22. Wykaz został przygotowany dla poszczególnych klas. Jeżeli dla jakiegoś przedmiotu podręcznika nie podano, to albo nie bedzie on wymagany przez nauczyciela, albo zostanie podany przez nauczyciela prowadzącego po rozpoczęciu zajęć

Wykaz podręczników

Od 17 do 28 maja szkoła będzie prowadzić naukę w tzw. systemie hybrydowym. Oznacza to, że część klas będzie uczyć się stacjonarnie w szkole a część zdalnie z domu. Szczegółowe informacje wysłane zostały poprzez dziennik elektroniczny.oraz znajdują się TUTAJ

Ponadto od 17 maja zmianie ulega podział godzin dostępny pod adresem https://zs2lancut.pl/plan_lekcji1/

30 kwietnia 2021r - ważny dzień w historii szkoły, kolejny rocznik absolwentów zakończył edukację w naszej szkole. Mimo panującej pandemii, w reżimie sanitarnym był czas na podziękowania i gratulacje. 

Szybko minęły lata wspólnej nauki. Wasza obecność w tej szkole przechodzi do historii. Za Wami kolejny okres w życiu, który był wypełniony  pracą, wzlotami i upadkami, radością i smutkiem. Mamy jednak nadzieję, że w Waszej pamięci pozostanie więcej przyjemnych wspomnień.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy ukończyli szkołę. Pamiętamy o Tych, którzy byli najlepsi na konkursach, w sporcie i realizowali się na wielu innych płaszczyznach. Doceniamy Wasze sukcesy i zaangażowanie. Wspólnie tworzyliśmy historię tej szkoły.

Rozpoczynacie  nowy, nieznany  rozdział życia. Idźcie przed siebie z odwagą,  przygotowani na nowe wyzwania. Życzymy Wam samych sukcesów i spełnienia marzeń. Powodzenia!

 

Dyrekcja, wychowawcy i grono pedagogiczne

161986972356116198697235631619869723565

Podkategorie