Karol Szlęk - uczeń naszej szkoły i zawodnik UKS "Akrobata" z Łańcuta zajął I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Akrobatyce Sportowej w kategorii dwójek mieszanych. Zawody odbyły się 24, 25 października w Zielonej Górze.

Karol - gratulujemy pasji i najlepszego wyniku!

Wśród dwóch tegorocznych, uzdolnionych uczniów szkół średnich, którym przyznawana jest nagroda edukacyjna  przez Zarząd Powiatu Łańcuckiego, znalazł się tegoroczny nasz maturzysta technikum informatycznego KAROL SAJ.

Nagroda edukacyjna jest częścią programu wspierania uczniów uzdolnionych, których zainteresowania wykraczają poza program szkolny i którzy mogą się poszczycić wybitnymi osiągnięciami naukowymi.

Karol nie tylko może się pochwalić doskonałą frekwencją, bardzo dobrymi wynikami podczas  4-letniej nauki czy wysoką kulturą osobistą, ale przede wszystkim olbrzymią wiedzą historyczną, która pozwoliła mu zostać finalistą  XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego...” im. mjr. Marka Gajewskiego  oraz laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Polska Niepodległa ".

24 czerwca 2020 r. Karol Saj, któremu towarzyszyli dyrektor szkoły Pan Bogusław Blajer oraz opiekun Pani Joanna Kamińska,  otrzymał z rąk Starosty Łańcuckiego Adama Krzysztonia oraz Wicestarosty Łańcuckiego Barbary Pilawa-Kraus okolicznościowy dyplom,  nagrodę finansową  wraz z gratulacjami .

Karol, mamy nadzieję, że znajdzie się w szkole godny następca, a Tobie życzymy dalszych sukcesów na studiach wyższych!

W dniu dzisiejszym najlepsi uczniowie ze szkół Podkarpacia uczestniczyli w uroczystości wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/20.

W rzeszowskim WDK –u dyplomy wręczały panie Ewa Leniart –Wojewoda Podkarpacki oraz Małgorzata Rauch- Podkarpacki Kurator Oświaty.

Z naszej szkoły w gronie wyróżnionych znaleźli się Gabriela Korzystka - uczennica klasy 2 liceum i Karol Saj –uczeń klasy czwartej technikum.

Nagrodzonym pięknie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W grudniu 2019 odbył się konkurs plastyczny "Nie daj szansy HIV!", zorganizowany przez Państwowy Inspektorat Sanitarny w Łańcucie, mający na celu kształtowanie postaw odpowiedzialności za własne zdrowie wśród młodzieży powiatu łańcuckiego. W dniu 19 grudnia rozdano nagrody, wszystkie miejsca na podium "zgarnęli" uczniowie naszej szkoły.

I miejsce - Patrycja Ptaszek 2 LA, II miejsce - Olga Morycz 1LAP, III miejsce - Andżelika Śmiałek 2 LA

Wyróżnienia - Natalia Filip, Patryk Guzek, Dominika Baj 1 LAP

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.