Poniżej zestaw podręczników na rok szkolny 2021/22. Wykaz został przygotowany dla poszczególnych klas. Jeżeli dla jakiegoś przedmiotu podręcznika nie podano, to albo nie bedzie on wymagany przez nauczyciela, albo zostanie podany przez nauczyciela prowadzącego po rozpoczęciu zajęć

Wyniki Foto Konkursu

„MÓJ PUPIL” PSY, KOTY I INNE ISTOTY

I miejsce Lucek  - kot Kamila Szylara

II miejsce Gibon - pies Mateusza Gduli

III miejsce Kiba - pies Aleksandry Krygowskiej

Gratulujemy!!!

Wręczenie nagród zwycięzcom i upominków pozostałym 25 czerwca br. podczas zakończenia roku szkolnego.

Dnia 16 czerwca młodzież naszej szkoły z klas mundurowych  uczestniczyła w zajęciach programowych z edukacji wojskowej w jednostce patronackiej w Rzeszowie. Po przybyciu na miejsce uczniowie zostali podzieleni na grupy, które kolejno szkoliły się na sześciu różnych stanowiskach:

• orientowanie się w terenie bez mapy
  • działanie podczas marszu, szyki marszowe i patrolowe
  • działanie taktyczne pojedynczego żołnierza
  • działanie taktyczne sekcji 2-4 osobowej
  • czynności przygotowawcze do strzelania
  • pierwsza pomoc.

Po kilku godzinach zajęć wszyscy zadowoleni, pełni nowych umiejętności i wrażeń wrócili do szkoły.